Motosiklet Eldiveni - Motor Eldiveni

Motosiklet Eldiveni ; Motosiklet kullanıcılarının düşme ve kaza esnasında yere temas eden ilk uzvu ellerini koruyan en önemli motosiklet aksesuarıdır.  Bu sebeple motor eldiveni , motosiklet kullanıcıların en önemli ekipmanları arasındadır. Asfaltın sürtünme etkisi elde ve cilt de çok ciddi ve kalıcı hasarlar bırakabilir. Motorcu eldiveni kazalara karşı koruduğu gibi aynı zaman da rüzgardan ,  soğuktan ve yağmurdan da koruma özelliğine sahiptir. Motosiklet eldiveni fiyatları, motosiklet eldiven markası veya motosiklet eldiven modellerine göre değişiklik gösterebilir. Kışlık motor eldivenleri su geçirmez goratex , yazlık motor eldivenleri  fileli hava alabilen modellerdir. Güvenlik bakımından uzun, deri eklem bölgelerinde sert korumaları olan eldiven modelleri tavsiye edilir.

Sıralama seçin
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Motosiklet eldivenleri, sürüş esnasında daha rahat ve sağlam tutuş sağlayacak şekilde tasarlanmış ve bu esasları yerine getirecek kaliteli malzemelerden üretilmiş sürüş güvenlik aksesuarlarıdır. Motosiklet eldiveni alırken elinize tam oturacak bedeni seçmeniz ve mevsimlik eldiven alacaksanız korumalarına ve imal edildiği malzemelere dikkat etmeniz gerekir. Motosella'da yer alan motosiklet eldivenleri, dünyaca geçerli standartları yerine getiren büyük markaların ürünleridir.

Kışlık motosiklet eldiveni ;  Deri kışlık motor eldiveni, su geçirmez motosiklet eldiven modelleri ile beraber çokca tercih edilirler. Kışlık motorcu eldiveni çoğunlukla tekstil goratex, drystar ,d-dry, sheltex gibi malzemelerden üretilmilştir. Bu ürünlerin özelliği su geçirmez ve nefes alabilir olmasıdır. Uzun bilekli olmaları sayesinde su ve rüzgara karşı koruyucudur.

Deri motosiklet eldiveni ; Motosiklet kazalarında sürücelerin düşme esnasında yere ilk temas eden uzvu elleridir. Asfalt da sürtünmeye karşı en etkili korumaya deri motor eldivenleri sahiptir. Uzun parmaklı ve bileği saran deri motorcu eldiven modelleri tavsiye edilir.

Yazlık eldivenler: Yaz aylarında fileli olma özelliğiyle terlemeyi önler konforlu sürüş olanağı sağlar.Eklem bölgelerinde koruması olan modeller tavsiye edilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.