MOTUL

MOTUL 7100 5W40 4 ZAMANLI MOTOSİKLET YAĞI - 1LT

50,00 TL
Paylaş:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Yüksek performanslı motosikletler, yarış motosikletleri, cadde & yol motosikletleri, trail, off-road ve enduro motosikletleri için üretilmiştir. 4 zamanlı motora sahip, şanzımanı ayrı veya birlikte yağlanan, kuru ya da ıslak debriyajlı, Euro 2 veya Euro 3 emisyon kurallarına uygun, katalitik konvertöre veya egzoz içi hava üfleme sistemlerine sahip motorlarda kullanılabilir.

  Diğer Kullanımlar: Katalitik konvertörleri olmayan cadde motosikletlerinde, scooterlarda, ATVlerde ve UTVlerde de kullanılabilir. 

  7100 5W40 4 ZAMANLI MOTOSİKLET YAĞI - 1LT

  Standartlar: API SN / SM / SL / SJ / SH / SG

  Spesifikasyonlar: JASO MA2 - N° M033MOT115 

  Koruma:
  - Motor içi sürtünme kayıplarını minimize etmek ve performansı arttırmak için düşük sürtünme katsayısına sahip Ester. 
  - Aşınmayı engelleyen katkılar içeren ve geliştirilmiş kayma direnci ile daha gelişmiş dişli koruması ve uzun ömür sağlayan ester sinerjisi. Geliştirilmiş yağ filmi direnci ile yüksek sıcaklık ve yüksek devirlerde %100 sentetik yağlama etkisi. 
  Katalitik konverterların daha iyi işlemesi için optimize edilmiş fosfor ve sülfür içeriğine sahiptir. Yenilikçi aşınma önleyici katkı maddeleri sayesinde mükemmel vites kutusu koruması sağlar. (JASO MA2 < 1200 ppm)

  FZG (Forschungsstelle für Zahnrader und Getriebebau-Dişli ve Dişli Kutusu Araştırma Merkezi) Testleri sıvı yağların aşınmaya karşı koruma özelliklerini ve yük altında çalışan vites kutuları üzerindeki etkilerini inceler. Bu yağlar, yapılan testler sonucunda başarısız oldukları yük seviyesiyle derecelendirilirler. Failure Load Stage ? FLS (başarısız olunan yük seviyesi) FLS 1 (en kötü)den başlar FLS 14(en başarılı) seviyeye kadar çıkar.

Sırala
1 2 3 .... 12 13 14
Toplam 314 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 12 13 14
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.